Cancel
Member login
claim
 Často kladené otázky

Chceli ste sa nás niečo spýtať? Máte nejaké nejasnosti ohľadne našich služieb a produktov? Skúste si prečítať často kladené otázky našich zákazníkov, možno práve tu nájdete odpovede ktoré potrebujete.. Ak nie, tak potom nám napíšte alebo zavolajte…

Často kladené otázky

Z  dôvodu že, vznikajú často otázky rovnakého typu ktoré nám pravidelne chodia na maily od našich zákazníkov, rozhodli sme sa v predstihu odpovedať touto formou aby sme Vám ušetrili čas ktorý strávite čakajúci na odpovede.

 • Aký systém riadenia používate?

  Používame náš vlastný systém riadenia  . Pre komplexnejšie zabezpečenie inteligentného domu používame mozog od rakúskej spoločnosti LOXONE a k nemu pripájame naše vlastné komponenty ktoré vyrábame na Slovensku. V prípade jednoduchých inteligentných domov a menších priestorov máme vlastní mozog ktorý dokáže zabezpečiť ovládanie osvetlenia a žalúzií. Takisto dokáže fungovať ako podriadený systém LOXONE mozgu.
 • Akú záruku poskytujete?

  Poskytujeme štandardnú záruku 2 roky, avšak za naše riešenia zaručujeme bezproblémovú prevádzku minimálne 10 rokov. To znamená že pokiaľ nastane porucha elektrickej súčiastky alebo zlyhanie systému po 2. ročnej prevádzky, zákazník zaplatí iba sumu pokazenej súčiastky, jej výmena a odstránenie poruchy je na naše náklady.
 • Môžem si u Vás kúpiť LED osvetlenie?

  LED komponenty samostatne nie je možné u nás kupovať, my nie sme kamenný obchod ani predajca svetelných zdrojov či svietidiel. U nás je možné kúpiť osvetlenie v podobe návrhu, dodávky a montáže kompletného riešenia osvetlenia.
 • Viete zabezpečiť aj elektroprojekt?

  Vieme zabezpečiť komplet dodávku a montáž inteligentnej inštalácie vrátane projektu pre stavebné povolenie, realizačného projektu, skutkového projektu a revízii podľa platných STN noriem a zákonov.
Free High Quality Images Download Free Stock Images Download Free Images Free Stock Photos & Images Beautiful Free Stock Photos (CC0) Free stock photos