Cancel
Member login
claim
 Náladové a dekoračné

Náladové a dekoračné osvetlenie sa používa hlavne za účelom dotvorenia príjemnej atmosféry pre relax a oddych, resp. ako dekorácia niektorých časti nábytku alebo celej miestnosti.

Náladové a dekoračné

Za účelom dotvorenia príjemnej atmosféry pre relax a oddych, resp. ako dekorácia niektorých časti nábytku alebo celej miestnosti používame hlavne náladové a dekoračné osvetlenie. Náladové a dekoračné osvetlenie by malo byť čo najviac úsporné a decentné. Nemalo by vytvárať silné svetlo, iba jemné zvýraznenie určitých častí nábytku alebo miestnosti a tým dotvoriť príjemnú atmosféru a pocit pohody.

Náladové podsvietenie parapety pomocou LED

Náladové podsvietenie parapety pomocou LED

Náladové a dekoračné osvetlenie používame hlavne keď relaxujeme, oddychujeme pri TV alebo popíjame kávu s kamarátmi. Jeho účelom je vytvorenie príjemnej atmosféry, dostáť naše telo a myseľ do pohody. Po dlhom a náročnom pracovnom dni, kedy sú naše telo a myseľ vyťažené, náladové a dekoračné osvetlenie podporuje regeneráciu a uvoľnenie. Pomáha nám nabrať energiu a vytriediť myšlienky do ďalšieho dna.

Náladové osvetlenie obývacej izby Dekoračné osvetlenie krbu; Náladové osvetlenie v kúpeľne
Free High Quality Images Download Free Stock Images Download Free Images Free Stock Photos & Images Beautiful Free Stock Photos (CC0) Free stock photos