Cancel
Member login
claim
 Riadenie osvetlenia

Vytvorili sme jedinečný koncept modernej elektroinštalácie, ktorý šetrí náklady a zároveň prináša flexibilitu a škálovateľnosť funkcii aj do budúcna. V našich riešeniach domácej automatizácie uprednostňujeme produkty, ktoré sa stotožňujú sa našimi požiadavkami na kvalitu, univerzálnosť a cenovú dostupnosť.

Riadenie osvetlenia
Inteligentné riadenie osvetlenia je dostupné pre každého

N aším cieľom je aj pokoriť mýtus, že inteligentné riadenie osvetlenia alebo celej domácnosti nemusí byť drahé a cenovo nedostupné. S celosvetovým vývojom v oblasti domácej automatizácie sa ceny produktov pre inteligentné domy dostali na únosnú úroveň pre väčšinu bežných užívateľov.

Prečo by Váš dom, byt alebo kancelária nemohla mať inteligentné  riadenie? Veď žijeme v 21. storočí a elektronika nám každodenne pomáha. Denne používame počítače a smartphony pre rôzne činnosti, tak prečo by sme ich nemohli používať aj pre ovládanie osvetlenia ?

Komfort je v jednoduchosti riadenia osvetlenia

Komfort je v jednoduchosti riadenia osvetlenia

Na iPade si jednoducho nastavíte svetelné scény

Na iPade si jednoducho nastavíte svetelné scény

Je to jednoduché / Ako to funguje?

V ytvorili sme jedinečný koncept modernej elektroinštalácie, ktorý šetrí náklady a zároveň prináša flexibilitu a škálovateľnosť funkcii aj do budúcna. V našich riešeniach domácej automatizácie uprednostňujeme produkty, ktoré sa stotožňujú sa našimi požiadavkami na kvalitu, univerzálnosť a cenovú dostupnosť.

Moderné komponenty domácej automatizácie, ktoré v našich riešeniach využívame nám dávajú možnosť vytvoriť riešenia na mieru každého zákazníka.

Mozog inteligentného systému LOXONE

Mozog inteligentného systému LOXONE

Vďaka konceptu modernej elektroinštalácie môžeme použiť klasické prepínače/vypínače a tlačítka, čo radikálne šetrí náklady. Aj preto sú naše riešenia cenovo dostupné.

Free High Quality Images Download Free Stock Images Download Free Images Free Stock Photos & Images Beautiful Free Stock Photos (CC0) Free stock photos